הצטרפו לסיור שלנו!

בדרך היין (טיול יין בצפון סרביה)

עלות

מקום מפגש

כולל הסעה, הדרכה, ארוחת צהריים וטעימות יין

משך הסיור

נצא מבלגרד לכיוון צפון לנסיעה של שעה ל– Fruška gora

שהוא ההר היחידי בצפון סרביה. בעבר ההר היה אי באמצע ימה ענקית. אחרי שינויים גיאולוגיים באזור, הימה התרכזה לנהרות והאי הפך להר ובעקבות זאת הקרקע באזור הצפון עשירה ופורייה לגידולים רבים שביניהם גפנים איכותיים ליין.

הרומאים שזיהו את הפוטנציאל באזור שתלו את הגפנים הראשונים במאה השלישית ומאז ועד היום האזור מפורסם ביינות אשר הגיעו כמעט לכל העולם ביניהם משפחות מלוכה. 

בטיול תהיה לכם ההזדמנות לבקר במספר יקבים, לטעום יין משובח, להבין וללמוד על שיטות הייצור ולהכיר אנשים מקומיים. 

באילו יקבים נבקר?

  1. נבקר ביקב המייצר יינות  ביו דינימים ( נגזרת של דרך גידול אורגני) המיוצרים על ידי בחור סקוטי אשר הגיע במיוחד לאזור בעקבות אהבה.
  2.  נמשיך לייקב הבא ונגלה מתחם עם מרתפים חדישים וטכנולוגיה מתקדמת לייצור. בסיור נקבל תובנות מעניינות על היקב ועל ייצור יין ולאחר מכן נטעם יין מגפנים האופיינים לאזור זה של סרביה.
  3. יקב נוסף שנבקר ונאכל בו צהריים ממוקם באחד הכפרים הטיפוסיים שבאזור. מעבר ליין וארוחת הצהריים אותנטית, תוכלו גם לטעום "מראקיה" שהוא שם כולל לכל הברנדים המסורתיים שמיוצרים מפרות ופופולרים בכל בית בסרביה.
  4. היקב האחרון שאליו נגיע הוא יקב של חבורה צעירה מבלגרד שהחליטה להתחבר לטבע ולחיות "בקומונה". נערוך סיור קצר במרתף היין, נטעם מהיינות ונהנה מהאווירה המיוחדת שהמקום מציע.

הירשמו לסיור בדרך היין (טיול יין בצפון סרביה):

הצטרפו לסיורים שלנו!

ותכירו את העיר מהעניים של המקומיים

על מנת לספק חווית גלישה טובה יותר, אנו משתמשים בעוגיות.